Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kosenie

Vyriešený
Prijatý: 05.05.2024
Zodpovedaný: 09.05.2024
Autor: Nina Csákayová
Zodpovedal: Obecný úrad Nové Sady

Podnet:

Dobrý deň,
chcela by som požiadať vedenie obce o zabezpečenie údržby trávnika v okolí chodníka smerujúceho od zástavky č.d. 221 pozdĺž domu rod. Hluchej k evanjelickému kostolu v časti obce Kiškert.
Tento chodník je využívaný staršími obyvateľmi na ceste k miestnemu cintorínu a kostolu. V minulosti bolo územie okolo chodníka pravidelne kosené pánom Hluchým, ktorý však už nie je schopný túto činnosť vykonávať.
Chodník a jeho okolie je momentálne v extrémne zanedbanom stave.
Ďakujem vopred za vyriešenie tohto podnetu, ktorý podávam na požiadanie pani Hluchej.
S pozdravom, Csákayová


Odpoveď:

Dobrý deň,

chodník sme vykosili . Ďakujem za Váš podnet.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.