Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Chodník

Práve riešime
Prijatý: 21.05.2023
Autor: Eva
Zodpovedal: Obecný úrad Nové Sady

Podnet:

Dobrý deň. Prosím o vykosenie okolia chodníka na katolicky cintorín a postriekanie chodníka proti burine. Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň želáme, ďakujeme za Váš podnet. Kosenie a postriekanie proti burine práve prebieha po celej obci, prioritne sa kosia prvé cintoríny, centrum obce  a následné ostatné priestory. Ďakujeme 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.