Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznam

Dátum: 02.10.2020
Autor: EWORKS.sk
Počet videní: 82
Oznam

Oznam

Obecný úrad oznamuje občanom z Kotrbálu a Cerovín, že je potrebné uzatvoriť zmluvu o dodávke pitnej vody a zmluvu o pripojení so Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou. Zmluvy je možné podpísať v podkroví kaštieľa v Nových Sadoch dňa 7.10.2020, t.j. v stredu od 12:30 do 16:00, kde Vám budú k dispozícii zamestnanci spoločnosti.

Je potrebné priniesť si vypísané žiadosti, ktoré si vyzdvihnete na obecnom úrade, a oznámenie k drobnej stavbe vydané obcou. Preto vyzývame tých záujemcov, ktorí si ešte nepodali ohlásenie drobnej stavby na obecnom úrade, aby tak urobili najneskôr v pondelok 5.10. do 17:00 hod.

Záujemci o napojenie, ktorí nevyužijú túto možnosť, budú musieť uvedené zmluvy podpísať v sídle Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, Nábrežie za hydrocentrálou 4, Nitra. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení je potrebné mať rúško, dodržať rozostupy osôb 2m a koncentráciu osôb najviac 1 osoba na 10 m2 plochy.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.