Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznam Arriva

Dátum: 08.01.2021
Autor: EWORKS.sk
Počet videní: 108
Oznam Arriva

Oznam Arriva

Arriva Nitra oznamuje, že z dôvodu epidemiologickej situácie v okrese Nitra a Zlaté Moravce, v dôsledku ktorej sa v spoločnosti dramaticky znížil počet vodičov autobusov, musia žiaľ pristúpiť k zmene režimu prevádzky prímestskej dopravy.
S účinnosťou od 7.1.2021 prechádzajú na prímestských linkách, ktoré zabezpečuje prevádzka v Nitre a Zlatých Moravciach na SOBOTNÝ REŽIM, čo znamená, že cez pracovný deň v tomto období, bude mať cestujúci možnosť využiť na prepravu len spoje premávajúce v klasickú sobotu.


Ako pomôcku pre lepšie zorientovanie sa v ponuke premávajúcich spojov vám odporúčame používať internetový vyhľadávač spojov https://cp.hnonline.sk


Platnosť tohto režimu je nastavená zatiaľ do 15. 1. 2021. Odporúčame však sledovať aktuálne informácie na webovej stránke https://arriva.sk/nitra/  kde sa obmedzenia pravidelne aktualizujú.
Prímestské linky, ktoré zabezpečuje prevádzka v Topoľčanoch ostávajú bez zmeny a premávajú podľa cestovných poriadkov schválených od 13. 12. 2020 https://arriva.sk/nitra/primestska-doprava/cestovne-poriadky/#primesto-topolcany

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.