Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

2. kolo testovania - 17.1.2021

Dátum: 13.01.2021
Autor: EWORKS.sk
Počet videní: 82
2. kolo testovania - 17.1.2021

2. kolo testovania - 17.1.2021

Vážení obyvatelia, dňa 17.1. teda v nedeľu od 7.00 do 19.00 sa v kaštieli pri ZŠ uskutoční testovanie obyvateľov na COVID 19. Zdôrazňujeme zmenu termínu a času testovania. Testujeme len peších. Obedná prestávka bude od 12.00 do 13.00. Otestovať sa musia osoby vo veku od 10 do 65 rokov. Na testovanie nesmú prísť osoby v karanténe alebo choré na COVID 19. Testovania sa nemusia zúčastniť osoby, ktoré COVID 19 prekonali v posledných 3 mesiacoch. Tieto osoby sa pri pohybe v okrese Nitra preukážu potvrdením od všeobecného lekára o prekonaní ochorenia. Na testovanie v našej obci je potrebné sa objednať na našej stránke.

Objednávanie je už spustené. Bez rezervácie bude možné prísť iba v čase od 18.00 do 18:45. Testujeme iba obyvateľov s trvalým pobytom v obci, prípadne zamestnancov firiem a organizácií z našej obce. V objednávkovom systéme si správca stránky skontroluje splnenie týchto kritérií. V prípade, že objednaná osoba nebude vyhovovať stanoveným kritériám, bude z objednávkového systému vymazaná.

Je potrebné si priniesť občiansky preukaz, údaje detí sa kontrolujú na základe zdravotnej kartičky. Vstup na testovanie je cez malú bránku základnej školy a následne cez vežičku kaštieľa. Veľká brána je určená len na odchod otestovaných osôb. Prosím buďte trpezliví a chápaví k momentálnej situácii.

Ďakujeme za podporu.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.