Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

OZNAM

Dátum: 04.02.2021
Autor: EWORKS.sk
Počet videní: 54
OZNAM

OZNAM

Oznamujeme občanom, že v sobotu 06.02.2021 od 7.00 do 19.00 sa v kaštieli pri ZŠ uskutoční testovanie obyvateľov na COVID 19. Obedná prestávka bude od 12.00 do 13.00. Otestovať sa musia osoby vo veku od 10 do 65 rokov vrátane jedného z rodičov školopovinných žiakov z ročníkov 1. – 4. a MŠ a zamestnancov školy a školských zariadení.

Testovania sa nemusia zúčastniť osoby, ktoré COVID 19 prekonali v posledných 3 mesiacoch. Tieto osoby sa pri pohybe v okrese Nitra preukážu potvrdením od všeobecného lekára o prekonaní ochorenia. Na testovanie v našej obci je potrebné sa objednať na našej stránke.

Objednávanie je už spustené. Rezerváciu je možné uskutočniť najneskôr v piatok o 21:00. Bez rezervácie bude možné prísť iba v čase od 18.00 do 18:45. Na testovanie je potrebné si priniesť občiansky preukaz, údaje detí sa kontrolujú na základe zdravotnej kartičky. Vstup na testovanie je cez malú bránku základnej školy a následne cez vežičku kaštieľa. Veľká brána je určená len na odchod otestovaných osôb. Upozorňujeme obyvateľov, že na základe spoločného rozhodnutia obcí nitrianskeho regiónu podporíme testovanie spustením testovacích tímov len tento a budúci víkend. Prosíme buďte trpezliví a chápaví k momentálnej situácii. Ďakujeme za podporu.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.