Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Informácia k vakcinácii

Prosíme občanov, ktorí prichádzajú na očkovanie do vakcinačných centier, aby ich nenavštevovali v zbytočne veľkom časovom predstihu. Dodržiavanie času objednania pomôže predísť Vášmu stresu, ako aj stupňovaniu záťaže na obslužný personál, ktorý nezodpovedá za chyby objednávkového systému prevádzkovaného NCZI. Prosíme Vás, aby ste mali pochopenie pre prípadné zdržanie, ktoré je spôsobené chybami v systéme.

Ďakujeme za pochopenie.

Oznamuje prispievateľom do obecných novín, že svoje príspevky môžu

do 31. mája 2021 zaslať emailom na denisa.revayova@novesady.sk

Správy miestneho rozhlasu

17.05.2021

Oznam

Obecný úrad upozorňuje občanov, ktorých nehnuteľnosti sa nachádzajú v blízkosti toku potoka Kotrbálka, teda obyvateľov žijúcich v miestnej časti Kotrbál a Kiškerť, aby do blízkosti toku tohto potoka neukladali akýkoľvek odpad, prípadne, aby si tento odpad odpratali.

Detail

12.05.2021

UPOZORNENIE

Oznamujeme občanom, že dňa 11. mája 2021 bola v šurianskom chotári videná medvedica s mláďatami. Jedná sa s najväčšou pravdepodobnosťou o zatúlané jedince z lesov pohoria Tribeč.

Detail

12.05.2021

Oznam

Obecný úrad oznamuje občanom, že dočasná skládka haluziny v Sile bude dnes 12. mája 2021 podrtená, preto je zakázané vyvážať sem akýkoľvek odpad. Zároveň oznamujeme občanom, že je pre Vás na uvedenom mieste k dispozícii kompost.

Detail

Kalendár akcií

Novinky a aktuality z nášho webu,
stiahnite si zadarmo mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií