Navigácia

Výber jazyka

Obsah

2. kolo testovania - 17.1.2021

Typ: ostatné
Vážení obyvatelia, dňa 17.1. teda v nedeľu od 7.00 do 19.00 sa v kaštieli pri ZŠ uskutoční testovanie obyvateľov na COVID 19. Zdôrazňujeme zmenu termínu a času testovania. Testujeme len peších. Obedná prestávka bude od 12.00 do 13.00. Otestovať sa musia osoby vo veku od 10 do 65 rokov. Na testovanie nesmú prísť osoby v karanténe alebo choré na COVID 19. Testovania sa nemusia zúčastniť osoby, ktoré COVID 19 prekonali v posledných 3 mesiacoch. Tieto osoby sa pri pohybe v okrese Nitra preukážu potvrdením od všeobecného lekára o prekonaní ochorenia. Na testovanie v našej obci je potrebné sa objednať na našej stránke www.novesady.sk. Objednávanie je už spustené. Bez rezervácie bude možné prísť iba v čase od 18.00 do 18:45. Testujeme iba obyvateľov s trvalým pobytom v obci, prípadne zamestnancov firiem a organizácií z našej obce. V objednávkovom systéme si správca stránky skontroluje splnenie týchto kritérií. V prípade, že objednaná osoba nebude vyhovovať stanoveným kritériám, bude z objednávkového systému vymazaná. Je potrebné si priniesť občiansky preukaz, údaje detí sa kontrolujú na základe zdravotnej kartičky. Vstup na testovanie je cez malú bránku základnej školy a následne cez vežičku kaštieľa. Veľká brána je určená len na odchod otestovaných osôb. Prosím buďte trpezliví a chápaví k momentálnej situácii. Ďakujeme za podporu.

Vytvorené: 13. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 1. 2021 10:27
Autor: