Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Týždeň kariéry

Dovoľujeme si Vás informovať o konaní podujatia Týždeň kariéry, ktoré realizuje Centrum Euroguidance Slovensko a Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry v dňoch 2. - 6. decembra 2019.
Cieľom Týždňa kariéry je zviditeľniť existujúce služby a ponuku kariérového poradenstva, rozvoja kariéry a výberu povolania, čo najširšiemu publiku, ako aj podporiť nové iniciatívy v tejto oblasti, najmä spoluprácu relevantných aktérov v obci a regióne.

Ako sa zapojiť?

Zorganizujte aktivitu v oblasti kariérového poradenstva (napríklad stretnutia s rodičmi či absolventmi, školská tematická súťaž, aktivita v spolupráci so zamestnávateľmi, CPPPaP, UPSvR a inými partnermi) a registrujte ho na stránke Týždňa kariéry. Inšpiráciu, tipy a konkrétne návody, ako na to, nájdete aj v praktickej príručke na stránke https://tyzdenkariery.sk/. Aktivita by sa mala konať do konca kalendárneho roka 2019.

Aké sú výhody zapojenia?

Fungujúci systém kariérového poradenstva a vzdelávania zvyšuje motiváciu a úspešnosť žiakov a študentov a prispieva k atraktivite Vašej školy či organizácie. Organizátori Týždňa kariéry Vašu aktivitu propagovať. Najzaujímavejšie a najinovatívnejšie aktivity získajú hodnotné ceny ako tablet Apple iPad, poradenské pomôcky či odborné publikácie.

Pre viac informácií alebo pomoc

O odborné konzultácie pri organizácií aktivít môžete kontaktovať organizátorov na adrese info@tyzdenkariery.sk alebo na telefónnom čísle 0907 433 299.

Dátum konania: 8. 11. 2019 začiatok od 11:50

Miesto konania: Celé Slovensko, Bratislava - Staré Mesto

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Centrum Euroguidance Slovensko


Vytvorené: 8. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2019 12:14